Grįžti į pagrindinį BIODERMA tinklalapį

30 jubiliejaus baubai-džiaugsmai

Antras lygis
Adele1990

Sveikos:) Artėja 30-asis jubiliejus, planuoju rengti šventę namuose su artimaisiais ir draugais. Bus vakarienė, tačiau ieškau idėjų tolimesnei vakaro programai. Galbūt ir pačios neseniai šventėte jubiliejų ar tokiame dalyvavote? labia lauksiu rekomendacijų veikloms:)

  • Paskelbta: 2020/10/08 10:47
Trečias lygis
Daivazi

Kadangi jubiliejus jūsų, tai galite surengti žaidimą, kuriame svečiai atsakytų į klausimus apie jus :) Nežinau kokio amžiaus jūsų svečiai, tačiau jei jie drąsiai naudojasi technologijomis, tai galite sukurti online žaidimą, pvz. pasinaudojant nemokama kahoot.com programėle. Viskas ko reikia, tai kompiuterio, kurio ekrane svečiai matytų klausimus ir atsakymų variantus, o savo telefonuose galėtų pasirinkti jų manymu teisingą atsakymą :)

A
2020-10-12 14:41:47
Geras! Koks įdomus pasiūlymas, ačiū! 
Antras lygis
#ilona

Žaidimai, klausimai apie jus, smagių prisiminu demosntracijos :) 

  • Paskelbta: 2020/10/08 20:37
Trečias lygis
Liucil

Dėl covid nedaryčiau gyvo gimtadienio. Galima padaryti online žaidimą kaip minėjo kahoot ar kokioj kitokioj platformoje. Jei pasitaikys geras oras, tai kokiam parke užkandukų ar pasiplaukiot su laivu ar jachta:)

A
2020-10-12 14:47:26
Suprantu, ką turite omenyje... Aš ir pati jaudinuosi, kaip bus, tiesiog mūsų rajone nėra fiksuoto nei vieno atvejo, o mieste - jau keli mėnesiai nei vieno taip pat, tai tiesiog šituo klausimu jaučiuosi drąsiau. Žinoma, jeigu situacija drastiškai prastės, teks atšaukti. 
Trečias lygis
Klejukia

Sarados puikus zaidimas su kompanija :)

  • Paskelbta: 2020/10/09 03:18
Trečias lygis
Laulute

Grazaus gimtadienio ;) Yra toks vienas geras bet nepamenu nei pavadinimo nei tikslios eigos, bet pabandysiu :) Visiems sveciams liepiama sugalvoti po zinoma posaki, nesvarbu ar tai is filmo ar knygos ar laiudies isminties. Tada kiekvienam uzduodamas klausimas apie jubilijate (ivairiausi). Pvz. Is mano sventes:  Ka pamanei pirma kart pamates X? - Bobai is ratu ratams lengviau. Arba : ka rektum nakti po X langais ? - Šampano arkliams!  Manau tikrai geru perliuku gautusi, gyvai tikrai juokinga buna :) 

L
2020-10-12 14:23:55
😂😂 skamba gerai 😂😂😂
L
2020-10-12 12:47:58
Man teko dalyvaut jubiliejuj, tai draugai surengė sukaktuvininkui ir jo žmonai žaidimą, liepė apsirengt ir išeit į kiemą. Mum apie žmoną gražiai papasakojo jog ji mėgsta voliotis purve. Tada ją pakvietė, pastatė prieš visus ir mes jos turėjom klausinėt: kiek kartų tai darai, su kuo tai darai, ar patijka ir pnš.. tai prisijuokėm bile kaip :D po to pakvietėir sukaktuvininką, tikrai daug juoko buvo
Pirmas lygis
Natalili

Manau būtu įdomu sukurti questą su Jūsų gyvenimo detalėmis (ūgis, mėgst spalva, pirmas bučinys ir pan) Tuo pačiu sužinosite, kas geriausiai ir aplinkinių Jus pažysta. Beje, su artėjančiu Jubiliejumi

  • Paskelbta: 2020/10/09 21:21
Trečias lygis
AkvileVz

Aš švenčiau vasarą Palangoje su draugais! Buvo nuostabus gimtadienis, ir po ilgo karantino - labai išsiilgti tokie susitikimai buvo :) bet aišku dabar kitas metų laikas, todėl ir pramogos atitinkamos. Bet kelios idėjos: galima daryti “kitchen battle” ir visiems gaminti maistą grupėmis, konkuruojant ir pvz turint ribotą biudžetą ar ruošiant su būtinai kokiu nors ingredientu; jei vieta leidžia (ir kaimynai), tai karaoke irgi superinė pramoga!

  • Paskelbta: 2020/10/11 23:43
Antras lygis
Adele1990

Ačiū visoms, tikrai labai smagūs pasiūlymai;) Dar vakar kilo idėja apie murder mystery žaidimą. Mačiau, kad Amerikoje jie be proto populiarūs, tad gal kažkiek adaptuotą pavyks ir čia sužaisti. Esmė, kad visi pasidalija personažais (galima net gi persivilkti jais) ir yra pasakojama istorija apie kažkokią žmogžudystę ar pan. ir istorijos bėgyje personažai atsiskleidžia, vedėjas pateikia visą veiksmą ir galiausiai turi atspėti, kas ką nužudė. Išaiškinimas mano gal kiek ir kvailas, bet kažkaip pagalvojau, kad helovyniniam gimtadieniui visai į temą :D

A
2020-10-18 21:02:44
Manau, kad visai smagi tema, tokį vos ne teminį balių galima pasidaryt ir viską priderinti prie žaidimo
R
2020-10-12 21:27:06
mes si zaidima vadiname "mafija", o personazai issitraukia kortas, kas tokie bus per zaidima :)
Antras lygis
kapryzius

Elementarus stalo zaidimai

  • Paskelbta: 2020/10/17 09:38