Tik žmogus mylintis save gali mylėti kitus.
Daugelį metų dėl savo odos buvau savimi nepatenkinta, nepasitikėjau savimi ir tik pamilusi save atradau meilę gyvenimui ir kartu tapau laiminga.
Tik mylint save gali jausti gyvenimo skonį ir pasiimti viską, ką įmanoma geriausio. Ir tik tada gali dalintis meile, kai jau turi jos sukaupusi sau.
V***
1
2023-02-08 22:03:24
Nori dalyvauti „“ diskusijoje? Prisijunk prie NAOS Lojalumo Klubo ir pasidalink savo mintimis su kitais nariais!
Tik žmogus mylintis save gali mylėti kitus. Daugelį metų dėl savo odos buvau savimi nepatenkinta, nepasitikėjau savimi ir tik pamilusi save atradau meilę gyvenimui ir kartu tapau laiminga. Tik mylint save gali jausti gyvenimo skonį ir pasiimti viską, ką įmanoma geriausio. Ir tik tada gali dalintis meile, kai jau turi jos sukaupusi sau.