Grįžti į pagrindinį BIODERMA tinklalapį

Kosmetologai / Dermatologai

Trečias lygis
AistėK

Sveikos, merginos (ir vaikinai, galbūt :) ), tokios temos ieškojau, bet neradau. Įdomu, ar esate buvę ne tik pas kosmetologą (kas, šiais laikais, turbūt jau gana įprasta:) ), bet ar teko apsliankyti būtent pas dermatologą? Klausiu dėl to, kad pati pirmąsyk turėjau vizitą ir, supratau, kad šis specialistas gali pakonsultuoti visiškai kitaip, nei kosmetologas.. Galų gale, skirti gydymą problemai. Taip, mano kosmetologė tikrai pagelbėdavo su veido valymais, procedūromis, rūgštiniais pylingais (mano oda mišri, linkusi į bėrimus), bet, supratau, kad tai ganėtinai laikina, be kita ko, žinoma, labai gelbėja ir Bioderma produktai, tačiau galų gale atėjo supratimas, kad problemą reiktų spręsti "iš esmės", bandyti pašalinti jos priežastį. Konkrečiai apsilankiau pas rekomenduotą gydytoją dermatologę Eglę Aukštuolienę, kuri dirba Vilniaus Lazeriniame centre ir yra puiki aknės, riebios odos specialistė. Nusistatėme, jog mano oda šiuo metu (vizitas buvo prieš kelis mėnesius :)) ) gana gausiai išskiria riebalus, dėl to, žinoma, nuolat kemšasi oda ir spuogelių "žaismas" ant jos - tarsi užburtas ratas.. Gavau receptą Treclinac geliui, kurį tepiau vakarais apie du mėnesius (gal kiek daugiau) ir, galiu pasakyt, kad odos būklė tikrai stipriai pagerėjo! Po kokios savaitės naudojimo, kai oda pradėjo atsisluoksniuoti (gydytoja įspėjo, kad taip bus), truputį išsigandau ir, aišku, neatrodžiau estetiškai kurį laiką, tačiau kai visi likučiai nusisluoksniavo, iš karto, tepant tarkim ryte Hydra kremą ar vakare tą patį Treclinacą, pradėjau jausti visai kitokį pojūtį liečiant odą, - ji tapo lygesnė, plonesnė (prieš tai, sakyčiau, nuo tų riebalų pertekliaus, tokia nemaloniai "išstorėjusi" buvo), švelnesnė. Vizualiai tas taip pat pradėjo matytis. Bėgant laikui ir spuogelių pradėjo lįsti vis mažiau ir dabar iškyla tik vienas kitas smulkesnis! Šiuo metu gelio netepu jau gerą mėnesį (gal kiek daugiau) ir vis dar džiaugiuosi ganėtinai gražia, lygia, daug mažiau besiriebaluojančia oda. Iškyla pavieniai, labai jau mažučiai spuogeliai :) Na, gavosi visa sėkmės istorija :D Bet įdomu išgirsti, kokia jūsų patirtis? Ar yra tekę lankytis pas dermatologus? Kaip sekės? Ar padėjo, ar likote patenkinti gydymu?

A
2018-11-01 18:02:08
matau, kad labai senas komentaras, bet, jei atsakant, skyrė tik Treclinac. Pradžioje rezultatai, kaip ir rašiau, džiugino - poto vėl po kurio laiko pradėjo lįst spuogai.. bet kiek tam įtakos turi stresas, mityba.. manau, daug :) tai ir susideda tokie dalykai, priklausomai, kas ir kaip gyvenime vyksta. Šiuo metu džiaugiuos gana lygia oda ir spuogelių tik vienas-kitas. Nieko ypatingo nedarau, ta pati Bioderma produktų rutina, higiena, mityba gana padrika šiuo metu. Bet gal mažiau streso? :)
D
2017-11-17 15:33:08
Aiste, o dermatologe skyre dar koki nors gydyma ar tik treclinac? nesake darytis hormonu tyrimu, tirtis skydliauke ar pan? :) Kaip dabar situacija? issisprende visos bedos?:)
Trečias lygis
AistėK

ochhh, buvau atskyrusi tekstą pastraipomis, bet išsaugojus, viskas susiplakė į vieną. :) tikiuosi, nebus nuobodu tiek daug skaityti ir įveiksite viską :D

  • Paskelbta: 2017/03/04 00:00
Trečias lygis
Vikoncia

Sveiki. Lankiausi pas dermatologe A. Ramaska is Kardiolitos klinikos. Kaip tik baigiau naudoti jos paskirta krema Treclinac. Esu suzaveta jo poveikiu ir gailiuosi, kad neieskojau tokios pagalbos pries 10metu :D

  • Paskelbta: 2017/03/06 19:02
Antras lygis
ramintox

Aš ėjau pas nuostabią dermatologę Klaipėdoje. Išgydė, nuo ko kankinausi daug metų. Kosmetologės gal ir išgydytų, bet už daug didesnes sumas... Džiaugiuosi, kad prisiruošiau ir susiplanavau vizitą pas dermatologę. :)

  • Paskelbta: 2017/03/07 09:54
Trečias lygis
Tasha

Aiste, gal galima to dermotologo pavarde uszinoti?

  • Paskelbta: 2017/03/07 10:46
Antras lygis
godyyytis

Sveikos merginos :) Aistė rašė, kad paskyrė Treclinac'ą. Priešingai nei tau, man jokio rezultato nedavė nei Treclinacas nei Duac'as (abu antibiotikiniai tepalai spuogams, kuriuos irgi skirdavo dermatologės) toks jausmas, kad oda priprato prie tų tepaliukų ir rezultato nemačiau.. Man bent jau po viso to laaabai išsausėjo oda, o poveikis jei ir buvo tai tik pradžioje ir labai laikinas. Man bėrimo problemos nepadėjo išspręsti. Bet gal kiekvienam kitaip, tiesiog patarimas nepiktnaudžiaut ir neišsisausint odos. Gal dar kokių patarimų davė dermatologai? :)

A
2017-11-02 11:25:47
Man taip pat nei duac nei treclinac nepadėjo.. Nors visi dermatologai juos labai mėgsta siūlyti
V
2017-08-28 14:20:12
Naudojau ir Treclinac ir Duac. Padejo abu, tiesiog reikejo isnaudot kol baigsis pakuote. O jeigu sitie antibiotikiniai tepalai nepadejo, reiskias beda sukelia kazkas kitas. Neklausinejo jusu apie menesines, hormonine kontracepsija ir dar daug daug kitu klausimu pries paskirdami pati paprasciausia gydyma kremu?
Trečias lygis
AistėK

TASHA, minėjau pirminiame poste, - buvau pas gyd. Eglę Aukštuolienę. GODYYYTIS, man lgigarečiai su Treclinac'u patarė daryti rūgštinius pylingus pas kometologę, bet aš nedariau, norėjau pasižiūrėti tik tepalo poveikį. Man gydytoja buvo paskyrus Treclinac, o jeigu jis nepadėtų, - planą B, - ryte jūsų minėtas Duac'as, tiesiai ant spuogo (matyt, kad labai nesausintų), vakare - Skinoren (Azelaine), - jis be recepto. Bet man jų taip ir neteko bandti. Gal pabandykite tą Skinoren? Treclinac'as man, žinoma, pasausino, bet stengiausi kaip įmanoma drėkinti, - Sebium Hydra, kaukėmis, dar turėjau Anna Lotan maitinamųjų kremukų mėginukų. Tai kaip ir su tuo sausumu suskovojau :)

  • Paskelbta: 2017/03/10 18:00
Trečias lygis
AistėK

GODYYYTIS, prisikalbėjau :D buvau nustojus jau senokai naudot Treclicaną, oda buvo susitvarkiusi kurį laiką, - kai pradėjo vėl berti kaktą, nutariau išsitraukti ir subaigt tūbelės likutį, - tai va per pastarąsias dvi savaites taaaip išsausinau odą, kad jau grynai su sviestmedžio aliejum tepu, kad nustotų luptis gabaliukais. Gal ir gerai tas atsisluoksniavimas vienok, bet kartu taaaaip stipriai išsausėjo..

  • Paskelbta: 2017/04/14 17:35
Trečias lygis
erik1986

Labai geras dermatologas yra Kaune N.Grušauskas

  • Paskelbta: 2017/11/02 14:51
Antras lygis
Dovivale

pas dermatologa dar neesu buvusi, nesmano situacija nera labai bloga - turiu spuogeliu, randeliu, bet su rugstiniais, mechaniniais valymais (pasidarau koki norsviena karta per menesi) situacija kontroliuojama... kosmetologe liepe jokiu budu nenaudoti treclinac ar duac, sake labai nusausina nudziovina oda, palieka randus, problemu neissprendzia, nors cia matau ir kitokiu merginu atsiliepimu... ziuresiu, jei situacija pabloges,reikes isbandyti siuos antibiotiku tepalus ir man :)

  • Paskelbta: 2017/11/17 15:35