Grįžti į pagrindinį BIODERMA tinklalapį

Pavasario depresija

Antras lygis
Evelina9898

Atrodo viskas slysta is po ranku.. bandaug kažką naujo atrodo irgi nepasiseks ir bus blogai. Patarimų iš aplinkinių sunku sulaukti, ar aš viena tokia? Pasidalinkit kaip Jus kovojate su savimi kai krenta viskas is po ranku ir atrodo nieko nesiseka

A
2021-04-03 07:33:44
Man padeda grynas oras, muzika, ir issiverkti... Iseinu i lauka su suniuku ir vaikstau apie 2 val.su muzika ausinese... Paverkiu... Griztu su mazu palengvejimu... 
L
2021-04-03 06:19:43
Stengiuosi save motyvuoti. Nusiperku kokį seminarą, kurio teks ilgokai palaukti ir pan. Man būna lengviau, jei yra kažkoks laukimas....
L
2021-03-31 22:04:05
Pritariu del vitamino D. (Is patirties)
I
2021-03-31 14:42:32
Tai aisku, laikina, bet kazkaip iseiti is sios situacijos tai reikia...
L
2021-03-31 07:58:08
Gal tai tik laikina? Nes karantinas, sėdėjimas namuose, įvairūs karantino suvaržymai, apribojimai, o ir oras kol kas nelepina.. gal su šiltėjančiomis dienomis, kai daugiau pasirodys saulės ir nuotaikos kažkiek pagėrės? Bent jau man irgi slogi nuotaika, bet būtentvdėl to užsisėdėjimo namuose.. ir nieko naujo nenoriu daryti, bandyti, nes tingiu..tinginys užvaldė konkrečiai! Bet va saulėvišlįs, nuotaiką pakels :)
I
2021-03-30 14:33:22
Gal tiesiog truksta vitamino D? Rimtai sakau
Pirmas lygis
Ritale

Svarbiausia, nenusiminti ir bandyti vėl, jei vieną dieną nesiseka, pasiseks kitą.Jei niekas negali padrąsinti, drąsink save pati.Niekas geriau nepažįsta tavęs kaip tu pati.Sėkmės!

  • Paskelbta: 2021/03/29 19:13
Trečias lygis
irmap

Gal reiktų labiau save motyvuoti? Tiesiog keisti požiūrį ir bandyti,o ne galvoti kad ir vėl nepasiseks. Iš nesekmių irgi galima pasimokyti. O je jau viskas slysta iš rankų, jei pavyktų reiktų gerai išsimiegti ir nepamiršti jog ir TAI PRAEIS. 

  • Paskelbta: 2021/03/29 19:42
Antras lygis
saulė_vandeny

Taip, man tokiais etapais padėdavo įsikalta nuostata, kad ir TAI PRAEIS. Tiesiog reikia keltis, eiti, daryti, jei sunku ką nors daryti, tiesiog būti, išbūti šį sunkų laikotarpį. Vieną dieną energija atsinaujina. Be to, įsigykit vitaminų pavasariui, pasistenkit reguliariai išsimiegoti. Išeikit dažniau pasivaikščioti, nesvarbu kur. Turit išeiti prasiblaškyti, jei vis sėdit namuose.

  • Paskelbta: 2021/03/29 20:03
Trečias lygis
AkvileVz

Žinau, kad dažniausiai tokiais atvėjais pasidaro be proto sunku kažką daryti - ar sportuoti, ar išeit pasivaikščioti, bet aš manau, kad čia yra viena vieta, kur kartais tinka prisivertimas. Neplakant savęs - nes kartais reikia ir nesikelti dieną iš lovos, ir leisti sau jaustis taip, kaip jautiesi, be vertinimo, gerai ar blogai čia, bet vis tiek - prisiversti bent kas antrą kartą ir judėti man yra pats geriausias vaistas, absoliučiai. Nepadaro stebuklo vienas išėjimas, bet ilgainiui padeda, nes kai sunku, ir dešimt minučių be sunkių minčių yra poilsis. Jei tęsiasi ilgai, aš siūlau nevengti ir specialistų pagalbos - tai yra viena iš geriausių investicijų į savo sveikatą.

  • Paskelbta: 2021/03/30 09:11
Trečias lygis
Daivazi

Kai ateina toks laikas, kai viskas krenta iš rankų ir atrodo, kad niekad nebebus gerai, kitų patarimai nelabai padeda, kartais net kiek erzina, nes atrodo, kad visi aplinkui tokie išmintingi, o vat man niekas nesigauna. Bet tai tikrai praeina, tiesiog reikia išgyventi tą periodą, neversti savęs kažko daryti, ko nenori, nemėginti to, kas padėjo kitam. Tiesiog leisti sau tai išgyventi ir nemėginti savęs perlaužti. Kuo daugiau lyginies su kitais, tuo sunkiau. Kai man būna tokie periodai, aš kiek atsiriboju nuo žmonių, nuo bendravimo, pasislepiu kamputyje ir kelias dienas ar savaites gyvenu su savimi. Ir kažkada ateina tas momentas, kai viskas susidėlioja į vietas.

I
2021-03-30 14:35:21
Labai teisingas komentaras 🙂
Antras lygis
istraw

Dabar išvis šiuo sunkiu karantino metu daug kam sunku, jau nekalbu apie tuos asmenis, kurie ir taip turėjo problemų. Šiaip tai, kad ir kaip naiviai skambėtų, bet pozityvios mintys ir fizinė veikla yra tas pagrindas ant kurio statoma visa diena ir mūsų reakcijos į viską, kas nutinka. Žmogui, kuris galvoja, kad man niekas nesiseka, niekas ir nesiseks. Savivertė daro didelę įtaką mums ir kartais tiesiog reikia prisiversti save įtikinti, kad aš esu laiminga, verta, gabi ir visokia kitokia, kad galėtume judėti į priekį. Sėkmės :)

  • Paskelbta: 2021/03/30 13:51
Trečias lygis
lapeilgasnape

Svarbu nuolat paklausti savęs ko jums reikia, kas daro laiminga, taigi kai turit laisvo laiko veikti tai ką norit, o ne imtis kažko priverstinai. Pasitaiko, kad norisi pasėdėti savaitgalio ryta ramiai su puodeliu kavos tada pasivaikščioti, o ne kažko imtis ir po to viskas savaime sukrenta į vietas, pailsėjus lengviau planuoti veiklas, paprasčiau mąstyti. 

A
2021-03-31 09:41:32
Man labai patiko, kai ėjau į psichoterapiją ir pradžioj, sunkiu periodu gyvenime, kai savaitgaliais tiesiog nei turėjau noro ką nors veikti, nei galėjau, nei buvo su kuo... Tai sakydavau gydytojai, kad nieko neveikiau, nieko gero neveikiau ir pan. Ir pamažu su jos pagalba supratau, kad neturiu veikti :D Ta prasme, man reikia pailsėti, man reikia patingėti, man reikia pabimbinėti. Ir o T A I P, dabar kai galiu nieko neveikti, aš nesigraužiu, kad kažkokia nevertinga - o esu TOKIA LAIMINGA kad galiu nieko nedaryt. Ir tai padeda atsistatyti.
Trečias lygis
Editar

Man karantininė depresija

L
2021-04-16 05:27:03
man irgi :(
Trečias lygis
Audra.lt

Pailsekit, pasimankstinkit, pabukit gryname ore, gaukit fizinio nuovargio, pasilepinkit tuo, kad teikia dziaugsma (ar tau butu pyragaitis ar naujas rubas), susirasykit ant popieriaus dalykus, kurie jus dziugina, kokie realus jusu siekiai siame etape ir apgalvokit, ka galite padaryti, kad mazais zingsneliais prie ju artetumet. Jei neiseina vienai, kreipkites pagalbos i psichologa, galbut siame gyvenimo etape jums to reikia.

  • Paskelbta: 2021/04/02 04:59